Aktualności

05 października 2020 17:23 | Aktualności

Oddaj używany telefon komórkowy - pomagając innym pomagasz swojej szkole

 

Nasza szkoła dołączyła do Międzynarodowej Akcji "Sprzątanie Świata 2020", realizowanej przez Spółkę EKOPHONE.
Na czym polega nasz konkurs?

Nasz konkurs polega na zebraniu przez szkołę wśród uczniów i pracowników, używanych, niepotrzebnych telefonów komórkowych w zamian za atrakcyjne nagrody i kupony pieniężne. Telefony po ewentualnej naprawie i usunięciu wszelkich danych mogą trafić do krajów rozwijających się w Afryce i Azji gdzie będą mogły jeszcze przez lata służyć innym dzieciom a niesprawne zostaną przekazane do recyklingu.

Jakie korzyści ma z tego szkoła?

Każda szkoła za każdy kg zebranych telefonów otrzyma 5 zł w postaci kuponów pieniężnych Sodexo.

Szkoły za najlepsze przeliczniki-ilości zebranych kg telefonów do ilości uczniów w szkole otrzymają nowoczesne, cyfrowe aparaty fotograficzne.

Zwycięzca konkursu otrzyma atrakcyjną nagrodę główną w kwocie 2.000 zł do wyboru spośród nagród przewidzianych w regulaminie konkursu (np. skuter, rower, tablet, ekspres do kawy, sprzęt sportowy, sprzęt RTV, kamera sportowa, monitor, drukarka, gry, zapas papieru do ksero lub równowartość w kuponach Sodexo itp.) do wyboru przez szkołę.

Zwracamy się do Was z prośbą o pomoc w zbiórce starych telefonów komórkowych poprzez przekazanie naszej Szkole nieużywanych już aparatów, zalegających w Waszych szufladach. Zbieramy wszystkie telefony komórkowe, bez względu na ich wiek, poziom zużycia czy stan techniczny.

Zbiórka telefonów jest przewidziana do 13.XI.2020 r. w sali biologicznej.

 

Tekst: J. Sojka

Przeczytano: 125 razy. Wydrukuj|Do góry

Stopka