Aktualności

25 września 2020 18:32 | Aktualności

Dzień szpilek w naszej szkole

Pomagamy chorym dzieciom… w/obok/przy szpilkach Uśmiech

Z dumą  informujemy, że nasza szkoła wzięła udział w II Ogólnopolskim Dniu Szpilek #Dzienszpilek organizowanym przez Moliera2. Celem akcji jest zebranie jak największej kwoty , która zostanie przekazana na rzecz fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową .

Z tego też powodu w czasie długiej przerwy urządziliśmy mini sesję zdjęciową przed budynkiem szkoły. Z radością i pomysłami włączyliśmy się w działanie. Szpilek nie brakowało. Zdjęcia są tego dowodem. Dziękujemy nauczycielom i uczniom, którzy włączyli się w inicjatywę. Koordynatorem akcji była pani pedagog Aleksandra Jakubik.

Co trzeba zrobić? Wystarczy dziś (25 września) wstawić na swoim profilu na facebooku lub instagramie zdjęcie – samych szpilek, w szpilkach lub ze szpilkami. Pełna dowolność, cel szczytny! Zdjęcie musi być publiczne i koniecznie musi zostać dodany  hasztag #Dzienszpilek. Za każde takie zdjęcie zostanie przekazane 2 zł! Warto ponadto odznaczyć stronę facebook i instagram naszej szkoły – być może Molier2 zauważy naszą solidarność.

Poniżej link:

https://www.moliera2.com/static/331/regulamin-akcji--dzienszpilek.html?fbclid=IwAR3qCD7OgSu7Za8vCBameimXqH98683kBkOol_EEioGOw-dHYRJPRY2zKCo

Przy tej okazji warto wspomnieć, że nie pierwszy raz włączamy się w szczytne działania. Dość wspomnieć o tym, że nauczyciele z naszej szkoły dołączyli do akcji #GaszynChallange. W ślad za gronem pedagogicznym poszli uczniowie klasy 2TMB na czele z wychowawcą Panem Mateuszem Mazurem. Obecnie zaczynamy nową akcję #BiegPoLek dla Zosi  


GALERIA ZDJĘĆ

 

Tekst: Erwina Dybisz

 

Przeczytano: 288 razy. Wydrukuj|Do góry

Stopka