Na Kwalifikacyjnym Kursie Zawodowym RL.03 prowadzimy nauczanie zdalne, szczegóły w harmonogramie zjazdów 2019/20

Aktualności

27 kwietnia 2020 14:05 | Aktualności

Informacja dla maturzystów

swiadectwo.jpgDrodzy maturzyści,

24 kwietnia 2020 roku spotkaliśmy się online na platformie ZOOM aby w obecności Rady Pedagogicznej podziękować Wam za okres czteroletniej nauki w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sichowie Dużym.

Informuję 30 kwietnia 2020 roku w godz. 9:00 - 12:00 wychowawcy klas Pani M. Lipiec i Pani M. Mazur bedą wręczały Wam świadectwa ukończenia szkoły. W związku z zaistniałą sytuacją konieczne jest zachowanie bezpieczeństwa na terenie szkoły, podaję zasady obowiązujące przy wydawaniu świadectw.

Procedura wydawania świadectw ukończenia szkoły w dniu 30 kwietnia 2020 roku

Proszę o przybycie w maseczkach, rękawiczkach i  z własnym długopisem, należy zachować bezpieczne odległości i stosować się do obowiązujących w tym czasie przepisów. Po odbiorze dokumentów należy opuścić teNajpierw zgłaszamy się po obiegówkę do sekretariatu.

Absolwenci zobowiązani są do rozliczenia ze szkołą: zwrot kluczyków do szafek w szatni, zwrot książek do biblioteki, rozliczenie internatu.

Wydawanie świadectw będzie miało miejsce w specjalnie przygotowanych punktach w holu głównym szkoły na parterze, hamonogram zostanie przesłany przez wychowawców.

Uczniowie technikum będą mogli w tym dniu odebrać również zaświadczenia ze zdanych kwalifikacji egzaminu zawodowego.

Dyrektor

Piotr Mazur

Przeczytano: 231 razy. Wydrukuj|Do góry

Stopka