Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

Laureaci i Finaliści
Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

 


Rok szkolny


Laureaci i finaliści Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

2016/2017

Finalista XLI edycji OWiUR w bloku tematycznym: „technologia żywienia”– Diana Mazur kl. IV Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych.

2015/2016

Finalista XL edycji OWiUR w bloku tematycznym: "ochrona i inżynieria środowiska" - Gabriela Sobiegraj kl. IV Technik Inżynierii Środowiska i Melioracji

2013/2014

Laureat XXXVIII edycji OWiUR w bloku tematycznym: "mechanizacja rolnictwa" - Mateusz Masternak kl. IV Technik Mechanizacji Rolnictwa.

Finalista XXXVIII edycji OWiUR w bloku tematycznym: „żywienie człowieka i gospodarstwo domowe”– Adrianna Piekarska kl. IV Technik Żywienia.

2012/2013

Finalista XXXVII edycji OWiUR w bloku tematycznym: "mechanizacja rolnictwa" - Michał Mikus kl. IV Technik Mechanizacji Rolnictwa.

2011/2012

Laureat XXXVI edycji OWiUR w bloku tematycznym: "mechanizacja rolnictwa" - Adam Kucharczak kl. IV Technik Mechanizacji Rolnictwa.

Finalista XXXVI edycji OWiUR w bloku tematycznym: "żywienie człowieka i gospodarstwo domowe”– Paweł Staszczak kl. IV Technik Żywienia.

2010/2011

Finalista XXXV edycji OWiUR w bloku tematycznym: "mechanizacja rolnictwa" - Mariusz Makuchowski kl. IV Technik Mechanizacji Rolnictwa.

2008/2009

Finalista XXXIII edycji OWiUR w bloku tematycznym: "żywienie człowieka i gospodarstwo domowe”– Weronika Kumańska kl. IV Technik Żywienia.

2007/2008

Laureat XXXII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym: "żywienie człowieka i gospodarstwo domowe”– Natalia Banaś kl. III Technik Żywienia.

III miejsce w eliminacjach okręgowych Olimpiady w bloku tematycznym: „żywienie człowieka i gospodarstwo domowe”– Natalia Banaś kl. III Technik Żywienia zakwalifikowała się do eliminacji centralnych.

V miejsce w eliminacjach okręgowych Olimpiady w bloku tematycznym: „mechanizacja rolnictwa” - Krzysztof Chojna kl. IV Technik Mechanizacji Rolnictwa.

2006/2007

Laureat XXXI edycji OWiUR w bloku tematycznym: „żywienie człowieka i gospodarstwo domowe”– Justyna Mierzyńska kl. II Technik Żywienia.

2005/2006

Laureat XXX edycji OWiUR w bloku tematycznym: „żywienie człowieka i gospodarstwo domowe”– Tomasz Bednarski kl. III Technik Żywienia.

Finalista XXX edycji OWiUR w bloku tematycznym: „agrobiznes” – Piotr Sojda kl. IV Technik Agrobiznesu.

IV miejsce w eliminacjach okręgowych Olimpiady w bloku tematycznym: „mechanizacja rolnictwa” - Michał Chmielewski kl. IV Technikum Mechanizacji Rolnictwa,

2003/2004

VII miejsce w eliminacjach okręgowych w bloku tematycznym: „żywienie człowieka i gospodarstwo domowe” –Aneta Noga kl. IV Technikum Żywienia.

2001/2002

Laureat XXVI edycji OWiUR w bloku tematycznym: „żywienie człowieka i gospodarstwo domowe”– Kinga Kremkowska kl. IV Technikum Żywienia.




 

Stopka