Rok szkolny 2010/11

OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2010/2011


Osiągnięcia dydaktyczne

- XXXV Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych – eliminacje centralne - finalista w bloku tematycznym: „mechanizacja rolnictwa” (Mariusz Makuchowski kl. IV TMR);

- Olimpiada Młodych Producentów Rolnych - udział w finale krajowym (Adam Kucharczak - zajął I miejsce w eliminacjach wojewódzkich i Mariusz Makuchowski kl. IV TMR);

- Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności - udział w eliminacjach okręgowych (Olga Bednarz i Anna Wieczorek kl. IV TŻ);

- X Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości – udział w eliminacjach wojewódzkich (Paweł Staszczak kl. III TŻ i Mariusz Makuchowski kl. IV TMR);

- III Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie" - udział w etapie centralnym (Mariusz Makuchowski kl. IV TMR);

- Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie, Ratownictwie i Obronie Cywilnej – udział w finale w finale wojewódzkim (Bartłomiej Łuszcz kl. II TMR, Dariusz Palmąka kl. III TMR);

- Turniej Wiedzy Pożarniczej – I miejsce w eliminacjach powiatowych w grupie uczniów szkół ponadgimnazjalnych (Bartłomiej Kądziela kl. II TMR);

- Turniej "Jazda sprawnościowa i bezpieczna obsługa ciągnika i maszyn rolniczych" - I miejsce w części teoretycznej (Krzysztof Anioł i Damian Karwata kl. III TMR);

- Powiatowy Konkurs Plastyczny pn. „Hałas – Twój wróg” - III miejsce w kategorii młodzieży ponadgimnazjalnej (Beaty Jamroży kl. II TŻ);

- Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia – udział w etapie powiatowym (Anna Smoleń i Anna Wieczorek kl. IV TŻ);

- Konkurs dla szkół rolniczych prowadzonych przez Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi na album „Krajobraz Wsi – połączenie tradycji i nowoczesności - w oparciu o działania PROW 2007-2013” – III miejsce (Barbara Wołowiec kl. III TŻ).

Osiągnięcia sportowe

- Wojewódzkie Letnie Igrzyska Zrzeszenia LZS w Łopusznie: I miejsce w podnoszeniu odważnika, waga do 75kg, II miejsce w podnoszeniu odważnika powyżej 75kg, I miejsce w pchnięciu kulą, IV miejsce w biegu na 100 metrów, I miejsce przeciąganie liny kobiet i mężczyzn, II miejsce w piłce ręcznej dziewcząt i mężczyzn, I miejsce w punktacji Gmin;

- Wojewódzkie Biegi Przełajowe Zrzeszenia LZS o Memoriał Zdzisława Stawiarza w Końskich: IV miejsce w punktacji łącznej szkół ponadgimnazjalnych.

Stopka